Náhradní díly a komponenty na notebooky Apple

 

Apple je rozhodně jednou z prvních značek, které vám přijdou na mysli když se řekne počítače, ať už hovoříme o stolních počítačích či noteboocích. Společnost byla založena v roce 1976. Jedná se o Americkou společenost, jejíž jméno je speciálně spojeno s Macintosh počítači a vlastním operačním systémem iOS. Notebooky Apple jsou charakterizovány atraktivním designem a unikátními a více pokročilými vlastnostmi. Jsou rozděleny do třech skupin MacBook, MacBook Pro, určené pro profesionály a MacBook Air, který je nejnovější a charakterizovany jeho extrémní lehkostí.

 Notebooky Apple patří mezi nejrozšířenější značku notebooků nejen v České republice, ale i v celém světě. Proto také existuje velká poptávka po náhradních dílech této značky pro opravy notebooků . V poslední době však prodeje notebooků Apple pokulhávají za jinými produkty této značky, zejména za smartrphony iPhone a tablety iPad. Proto i servis iPhone a servis iPad produktů začíná převyšovat svým objemem servis notebooků Apple. Stejně tak náhradní díly na iPhone a náhradní díly na iPad se dnes prodávají podstatně více než náhradní díly na notebooky Apple Mac.

Náhradní díly na Apple prodává řada prodejců, ne vždy se však jedná o originální díly od tohoto výrobce. Je proto důležité přesvědčit se, že nakoupené náhradní díly pro notebooky Apple jsou opravdu výrobky renomované značky.

Proto doporučujeme nakupovat náhradní díly na notebooky Apple pouze u prověřených prodejců, kteří se od dovozu falsifikátů distancují a záleží jim na dobrém vztahu se zákazníkem.

 

Proč nakupovat náhradní díly pro notebooky Apple u nás

Náhradní díly do notebooků Apple , které nabízíme v našem internetovém obchodě, nakupujeme z prověřených zdrojů a ručíme za jejich funkčnost zákazníkům. Tyto originální náhradní díly Apple montujeme do notebooků našim zákazníkům v rámci oprav notebooků Apple.

Náhradní díly na notebooky Apple

 

Servis notebooků Apple

Nevíte si rady s opravou notebooku Apple ? Náš Apple servis pomůže

Jestliže si nejste jistí, který náhradní díl máte pro Váš notebook Apple objednat, anebo jste již nový náhradní díl pro Váš notebook Apple obdrželi, ale notebook s ním přesto nefunguje, případně jsou s jeho provozem potíže, obraťte se na náš servis notebooků Apple. Naši servisní technici bezpečně zjistí, zda je příčina závady ve vyměném náhradním dílu anebo jinde v notebooku a nabídne Vám podmínky opravy notebooku Apple.

Jak probíhá servis notebooku Apple

  1. Pro Váš notebook Apple si přijedeme, podrobíme jej odborné diagnostice a odhalíme příčinu problému.
  2. Navrhneme Vám řešení – obdržíte od nás cenovou nabídku na opravu notebooku Apple.
  3. Zvážíte, zda se Vám vyplatí opravu notebooku Apple realizovat a dáte nám Vaše rozhodnutí na vědomí.
  4. Opravu notebooku Apple v případě kladného rozhodnutí dokončíme a notebook dobře otestujeme.
  5. Notebook Apple Vám doručíme na dobírku spolu s dokladem o zaplacení a servisním výkazem.
  6. V případě, že by se problém s notebookem Apple opakoval, v rámci záruky jej zdarma opravíme.

Objednat servis notebooku Apple