Náhradní díly a komponenty na notebooky Asus

AsusProdáváme náhradní díly a komponenty na notebooky Asus všech produktových řad :

Servis notebooků Asus Notebooky Asus , Společnost pocházející z Tchaj-wanu  je jedním z předních výrobců notebooků na světě, které se v posledních letech také podařilo výrazně zvýšit svůj kapitál. Její spektrum notebooků je tak rozsáhlé že  zahrnuje zařízení pro spoustu rozdílních činností. Počínaje od hraní her, přes využití pro domácí zábavu až po použití profesionální . Zvláštní úspěch zaznamenala se svou řadou netbooků Eee PC .  Jedná se o netbooky, které jsou  velmi malé a snadno přenosné např.  Zenbook.

 

Náhradní díly na notebooky Asus se distribují přes velké množství prodejců, ale bohužel ne vždy se jedná o originální díly od výrobce výrobce značky Asus. Převážně  v Asii je technologický copyright na denním pořádku a tak se vyrábějí neoriginální díly, které běžný uživatel nepozná. Díky této výrobě na zastaralých strojích však vyrábějí často zmetky, které po namontování do notebooku Asus místo dílu originálního nepasují, a nejenom že poškozují samotného výrobce Asus, ale i mohou také vážně ohrozit funkčnost samotného notebooku. Může se jednat o nepasující plastůy, nekvalitní baterie popř. může dojít až k úplné nefunkčnosti notebooku nebo dokonce tyto nekvalitní díly mohou způsobit jeho nevratné poškození.

Proto doporučujeme náhradní díly na notebooky Asus nakupovat pouze u prověřených prodejců, kteří se od dovozu nekvalitních neoriginálních dílů distancují a záleží jim na dobrém vztahu se zákazníkem.

 

Proč nakupovat náhradní díly pro notebooky Asus u nás

Náhradní díly do notebooků Asus , které nabízíme v našem internetovém obchodě, nakupujeme od výrobce  a ručíme za jejich funkčnost zákazníkům. Tyto originální náhradní díly Asus montujeme do notebooků našim zákazníkům v rámci oprav notebooků Asus.

Náhradní díly na notebooky Acer

 

Servis notebooků Acer

Nevíte si rady s opravou notebooku Asus ? Náš Asus servis pomůže

Jestliže si nejste jistí, který náhradní díl máte pro Váš notebook Asus objednat, anebo jste již nový náhradní díl pro Váš notebook Asus obdrželi, ale notebook s ním přesto nefunguje, případně jsou s jeho provozem potíže, obraťte se na náš servis notebooků Asus. Naši servisní technici bezpečně zjistí, zda je příčina závady ve vyměném náhradním dílu anebo jinde v notebooku a nabídne Vám podmínky opravy notebooku Asus.

Jak probíhá servis notebooku Acer

  1. Pro Váš notebook Asus si přijedeme, podrobíme jej odborné diagnostice a odhalíme příčinu problému.
  2. Navrhneme Vám řešení – obdržíte od nás cenovou nabídku na opravu notebooku Asus.
  3. Zvážíte, zda se Vám vyplatí opravu notebooku Asus realizovat a dáte nám Vaše rozhodnutí na vědomí.
  4. Opravu notebooku Asus v případě kladného rozhodnutí dokončíme a notebook dobře otestujeme.
  5. Notebook Asus Vám doručíme na dobírku spolu s dokladem o zaplacení a servisním výkazem.
  6. V případě, že by se problém s notebookem Asus opakoval, v rámci záruky jej zdarma opravíme.

Objednat servis notebooku Acer