Battery – baterie pro notebooky Acer, Asus, HP, Fujitsu, Sony, Dell, Toshiba, Lenovo, MSI, Apple

Battery – baterie – akumulátory

Prodáváme baterie (akumulátory) do notebooků těchto značek :

Baterie do notebookuBaterie slouží k napájení notebooku v terénu anebo tehdy, když je notebook provozován bez připojení na zdroj a elektrickou zásuvku. Díky bateriím je notebook mobilním zařízením a na rozdíl od stolních PC počítačů je možné na notebooku pracovat i tam, kde není k dispozici elektrická síť.

Baterie pro notebooky prodává řada prodejců, je však rozumné všímat si značky akumulátorů a jejich deklarovaných vlastností, mezi které patří především jmenovité napětí a kapacita, uváděná v miliampérhodinách [mAh]. Nekvalitní neznačkové baterie mohou mít nejen malou životnost a nižší než výrobcem uváděnou kapacitu, ale v horším případě mohou notebook i poškodit. Každoročně je známo několik případů akumulátorů, u nichž došlo k výbuchu či požáru.

Proč nakupovat baterie do notebooků u nás ?

Prodáváme pouze značkové baterie pro notebooky, doporučované výrobci notebooků, anebo akumulátory těch značek, s nimiž má náš servis notebooků vlastní výborné zkušenosti a můžeme na ně držet bez obav záruku.

Baterie do notebooků, které nabízíme v našem internetovém obchodě, montujeme do notebooků našim zákazníkům v rámci oprav notebooků.

Náhradní díly na notebooky