Bluetooth board – modul bluetooth pro notebooky Acer, Asus, HP, Fujitsu, Sony, Dell, Toshiba, Lenovo, MSI, Apple

Bluetooth – Bluetooth modul – Bluetooth board – Bluetooth dongle

Prodáváme bluetooth moduly do notebooků těchto značek :

  • Bluetooth do notebooků Acer > aktuální ceny na dotaz
  • Bluetooth do notebooků Asus > aktuální ceny na dotaz
  • Bluetooth do notebooků HP > aktuální ceny na dotaz
  • Bluetooth do notebooků Fujitsu > aktuální ceny na dotaz
  • Bluetooth do notebooků Sony > aktuální ceny na dotaz
  • Bluetooth do notebooků Dell > aktuální ceny na dotaz
  • Bluetooth do notebooků Toshiba > aktuální ceny na dotaz
  • Bluetooth do notebooků Lenovo > aktuální ceny na dotaz
  • Bluetooth do notebooků MSI > aktuální ceny na dotaz

Bluetooth boardpro notebookBluetooth je označení technologie, díky níž můžeme bezdrátově propojit dvě zařízení. Jedná se tudíž o náhradu kabelu a veškerá komunikace probíhá vzduchem. Aby spolu dvě zařízení mohla tímto způsobem komunikovat, musí obě zařízení Bluetooth podporovat. Maximální dosah je uváděn 10 metrů, ale jedná se o často nedosažitelné teoretické maximum, prakticky existuje možnost kvalitního spojení do cca 5 metrů. Kvalita spojení závisí také na překážkách mezi zařízeními. Komunikace probíhá v pásmu 2,4 GHz, které je stejné jako u Wi-Fi. Velkou výhodou oproti předchůdci (spojení přes infra port) je, že není nutné, aby na sebe jednotlivá zařízení  měla přímou viditelnost. Z auta se tak můžete připojit na mobilní telefon, který máte v kapse anebo třeba v tašce v zavazadlovém prostoru.

Bez čeho se rozhodně neobejdete, je Bluetooth modul v počítači nebo notebooku. Může být již standardní součástí vašeho počítače nebo notebooku (záleží na konfiguraci) nebo si budete muset dokoupit tzv. Bluetooth dongle. Jedná se o malou tyčinku, kterou zapojíte do USB portu , anebo také o modul ve tvaru pamětové karty do fotoaparátu. Po zapojení do počítače budete muset instalovat potřebné ovladače  –  vše je již obsaženo v systému . V předvolbách (System Preferences) se zjeví nový ovládací panel – Bluetooth. Pokud se tak nestane , je nutné potřebné drivery stáhnout ze stránek výrobce daného modulu .

Proč nakupovat bluetooth moduly do notebooků u nás ?

Prodáváme pouze značkové bluetooth moduly, doporučované výrobci notebooků, anebo bluetooth moduly těch výrobců, s nimiž má náš servis notebooků vlastní dobré zkušenosti a můžeme na ně bez obav držet záruku.

Bluetooth moduly pro notebooky, které nabízíme v našem internetovém obchodě, montujeme do notebooků našim zákazníkům v rámci oprav notebooků.
Tlačítko - dotaz