Náhradní díly a komponenty na notebooky Dell

DellProdáváme náhradní díly a komponenty na notebooky Dell všech produktových řad :

Servis notebooků Dell Notebooky DELL , Společnost Dell Inc je americká nadnárodní společnost výpočetní techniky  se sídlem  Texas , Spojené státy americké, která vyvíjí, prodává a podporuje vývoj počítačů a souvisejících produktů a služeb. Společnost nesoucí jméno svého zakladatele Michaela Della, je jedna z největších technologických společností na světě a drží si statut v pořadí třetího prodejce nejvíce prodaných notebooků.

 

Náhradní díly na notebooky Dell se distribují přes spousty prodejců, ne vždy se však jedná o originální díly od tohoto výrobce.

Proto doporučujeme náhradní díly na notebooky Dell nakupovat pouze u prověřených prodejců, kteří se od dovozu nekvalitních neoriginálních dílů distancují a záleží jim na propagaci dobrého jména Dell a maximální spokojenosti zákazníka  s jejich produkty.

 

Proč nakupovat náhradní díly pro notebooky Dell u nás

Náhradní díly do notebooků Dell , které nabízíme v našem internetovém obchodě, nakupujeme od výrobce a ručíme za jejich funkčnost zákazníkům. Tyto originální náhradní díly Dell montujeme do notebooků našim zákazníkům v rámci oprav notebooků Dell.

Náhradní díly na notebooky Dell

 

Servis notebooků Dell

Nevíte si rady s opravou notebooku Dell ? Náš Dell servis pomůže

Jestliže si nejste jistí, který náhradní díl máte pro Váš notebook Dell objednat, anebo jste již nový náhradní díl pro Váš notebook Dell obdrželi, ale notebook s ním přesto nefunguje, případně jsou s jeho provozem potíže, obraťte se na náš servis notebooků Dell. Naši servisní technici bezpečně zjistí, zda je příčina závady ve vyměném náhradním dílu anebo jinde v notebooku a nabídne Vám podmínky opravy notebooku Dell.

Jak probíhá servis notebooku Dell

  1. Pro Váš notebook Dell si přijedeme, podrobíme jej odborné diagnostice a odhalíme příčinu problému.
  2. Navrhneme Vám řešení – obdržíte od nás cenovou nabídku na opravu notebooku Dell.
  3. Zvážíte, zda se Vám vyplatí opravu notebooku Dell realizovat a dáte nám Vaše rozhodnutí na vědomí.
  4. Opravu notebooku Dell v případě kladného rozhodnutí dokončíme a notebook dobře otestujeme.
  5. Notebook Dell Vám doručíme na dobírku spolu s dokladem o zaplacení a servisním výkazem.
  6. V případě, že by se problém s notebookem Dell opakoval, v rámci záruky jej zdarma opravíme.

Objednat servis notebooku Dell