Náhradní díly a komponenty na notebooky HP

HP
Prodáváme náhradní díly a komponenty na notebooky HP všech produktových řad :

Náhradní díly na notebooky HP Notebooky HP Světoznámá značka HP je zkratka pro společnost Hewlett-Packard, což je americký výrobce různých elektronických zařízení, především však  stolních a přenosných počítačů a notebooků. Společnost HP se vyznačuje neustálým hledáním technologických inovací, což u ní vedlo v minulosti k výrobě světově prvního notebooku s dotykovým displejem, HP TouchSmart. Současný sortiment značky HP je rozdělen mezi ty vyhrazené pouze pro podnikání, jako je řada HP ProBook, HP Elite Book, a pro běžné spotřebitele, ke kterým patří série HP Pavilion a HP Mini.  Společnost HP svými výrobky zaujímá 4 místo na světě v počtu prodaných notebooků,  a je rozšířená po celém světě a proto také existuje velká poptávka po náhradních dílech pro opravy notebooků této značky.

Náhradní díly na notebooky HP prodává velké množství prodejců, ale bohužel ne vždy se jedná o originální díly od výrobce značky HP. Převážně  v Asii je technologický copyright na denním pořádku a tak se vyrábějí neoriginální díly, které běžný uživatel nepozná. Díky této výrobě na zastaralých strojích však vyrábějí často zmetky, které po namontování do notebooku HP místo dílu originálního nepasují, a nejenom že poškozují samotného výrobce HP, ale i mohou také vážně ohrozit funkčnost samotného notebooku. Může se jednat o nepasující plasty,nekvalitní baterie, popř. může dojít až k úplné nefunkčnosti notebooku nebo dokonce tyto nekvalitní díly mohou způsobit jeho nevratné poškození.

 

Proto doporučujeme náhradní díly na notebooky HP nakupovat pouze u prověřených prodejců, kteří se od dovozu nekvalitních neoriginálních dílů distancují a záleží jim na propagaci dobrého jména HP a maximální spokojenosti zákazníka s jejich produkty.

 

Proč nakupovat náhradní díly pro notebooky HP u nás

Náhradní díly do notebooků HP , které nabízíme v našem internetovém obchodě, nakupujeme z prověřených zdrojů a ručíme za jejich funkčnost zákazníkům. Tyto originální náhradní díly HP montujeme do notebooků našim zákazníkům v rámci oprav notebooků HP.

Náhradní díly na notebooky Acer

 

Servis notebooků Acer

Nevíte si rady s opravou notebooku HP ? Náš HP servis pomůže

Jestliže si nejste jistí, který náhradní díl máte pro Váš notebook HP objednat, anebo jste již nový náhradní díl pro Váš notebook HP obdrželi, ale notebook s ním přesto nefunguje, případně jsou s jeho provozem potíže, obraťte se na náš servis notebooků HP. Naši servisní technici bezpečně zjistí, zda je příčina závady ve vyměném náhradním dílu anebo jinde v notebooku a nabídne Vám podmínky opravy notebooku HP.

Jak probíhá servis notebooku HP

  1. Pro Váš notebook HP si přijedeme, podrobíme jej odborné diagnostice a odhalíme příčinu problému.
  2. Navrhneme Vám řešení – obdržíte od nás cenovou nabídku na opravu notebooku HP.
  3. Zvážíte, zda se Vám vyplatí opravu notebooku HP realizovat a dáte nám Vaše rozhodnutí na vědomí.
  4. Opravu notebooku HP v případě kladného rozhodnutí dokončíme a notebook dobře otestujeme.
  5. Notebook HP Vám doručíme na dobírku spolu s dokladem o zaplacení a servisním výkazem.
  6. V případě, že by se problém s notebookem HP opakoval, v rámci záruky jej zdarma opravíme.

Objednat servis notebooku HP