Category Archives: Display – displeje

LCD inverter cable – kabel invertoru displeje pro notebooky Acer, Asus, HP, Fujitsu, Sony, Dell, Toshiba, Lenovo, MSI, Apple

LCD inverter cable – propojení integrovaného obvodu desky invertoru (měniče výbojky) displeje, základní desky notebooku a obvykle také kontrolního LED boardu  se stavovými diodami nacházejícími se zpravidla pod LCD panelem (displejem). Pomocí tohoto kablíku je řízen vlastní integrovaný plošný spoj také nazýván invertor, což je deska s DC/AC měničem generujícím vysoké napětí potřebné pro napájení výbojky LCD panelu zajišťující podsvícení LCD panelu (displeje). Při jeho poruše nebo poškození obvykle zhasíná displej, nelze regulovat jas či kontrast LCD panelu a nebo stavové diody nezobrazují správně aktuální stav notebooku. Dochází-li v důsledku závady tohoto dílu ztmavnutí displeje a nejsou vidět žádné data na displeji . LCD inverter cable – kabel invertoru displeje pro notebooky Acer, Asus, HP, Fujitsu, Sony, Dell, Toshiba, Lenovo, MSI, Apple je možné zakoupit na našem eshopu jako náhradní díl určený pro servis či opravu notebooku .

LCD display – displej pro notebooky Acer, Asus, HP, Lenovo, Fujitsu, Sony, Dell, MSI, Toshiba, Apple a další

LCD display – je vyroben z nejlepších materiálů .  LCD displeje se vyrábějí v  rozsahu velikostí od cca 8,9 “ až 20,1″ pro  výkonné modely.
Výrobci používájí mnoho různých termínů odkazovat se na  rozlišení XGA a WXGA, SXGA+ . Při výměně LCD displeje pro notebooky, je důležité zajistit, že si kupujete správný model displeje , který je určen pro váš model notebooku. Většina prodejců náhradních  dílů nabídne LCD displej, který je kompatibilní s vaším modelem. Pokud máte pocit, že nemáte technické dovednosti pro výměnu , je možné využít odborného střediska firmy Abax servisní centrum s.r.o. . LCD display – displej pro notebooky Acer, Asus, HP, Lenovo, Fujitsu, Sony, Dell, MSI, Toshiba, Apple  je možné také zakoupit samostatně bez montáže na našem eshopu.