Category Archives: LAN components – komunikace

WiFi anténa pro notebooky Acer, Asus, HP, Fujitsu, Sony, Dell, Toshiba, Lenovo, MSI, Apple

WiFi anténa pro notebooky –  bezdrátová síťová karta je  řidič , který je životně důležitý pro fungování zařízení. Tento modul je zodpovědný za převod paralelních dat, odeslaných z vnitřní sběrnice, do sériové podobě vyžadované pro přenos dat. Povinnosti karty Wifi pro notebooky  jsou odesílání dat do sítě, stejně také je přijímat data ze sítě. Aby u dvou počítačů mohlo dojít k  výměně dat, musí se oba přístroje dohodnout na přenosové rychlosti. Mnoho notebooků  Wifi modulů, jsou kompatibilní také  s pomalejšími  jednotkami, což ovšem umožnuje zařízením komunikovat pomaleji. WiFi anténa pro notebooky Acer, Asus, HP, Fujitsu, Sony, Dell, Toshiba, Lenovo, MSI, Apple je možné zakoupit na našem eshopu , jako náhradní díl určený pro servis, či opravu notebooku .

Modem board – deska modemu pro notebooky Acer, Asus, HP, Fujitsu, Sony, Dell, Toshiba, Lenovo, MSI, Apple

Modem board – tento modul umožňoval v prvopočátcích telekomunikací připojit notebook k telefoní síti , kde bylo možné využití na faxování , či připojení na internet . Rychlost byla však pomalá a postupně se od tohoto způsobu připojení upustilo . Přesto je tento modul neustále montován výrobci  a je součástí dnešních notebooků .

Modem board – deska modemu pro notebooky Acer, Asus, HP, Fujitsu, Sony, Dell, Toshiba, Lenovo, MSI, Apple je možné zakoupit na našem eshopu jako náhradní díl pro servis .