Náhradní díly a komponenty na notebooky MSI

MSI
Prodáváme náhradní díly a komponenty na notebooky MSI všech produktových řad :

Náhradní díly na notebooky MSI Notebooky MSI Micro-Star International MSI je výrobce počítačového hardware, jeho nejznámějším produktem jsou základní desky pro stolní počítače. MSI také navrhuje a vyrábí grafické karty, Barebone počítače, notebooky, síťové produkty, servery, multimédia, spotřební elektroniku a úložná zařízení. Jejich základní desky podporují jak procesory AMD a Intel, včetně podpory multi-GPU řešení NVIDIA SLI a AMD CrossFireX, což jsou dva hlavní výrobci grafických procesorů. Společnost MSI používá od roku 2007 Dual core cell technologii samostatně vyvinutou pro některé modely jejich základních desek, což zlepšuje výkon a věrohodnost audio-videa. Micro-Star International byla první firmou, která umožňovala aktualizaci BIOSu na základních deskách přes Internet.
MSI má výrobní závody a výzkumné a vývojové centrum v Kunshanu v Číně. Patří mezi nejrozšířenější značku notebooků nejen v České republice, ale i v celém světě. Proto také existuje velká poptávka po náhradních dílech této značky pro opravy jejich notebooků . Skutečnost, že se notebooky MSI objevují v servisech notebooků ze všech značek nejčastěji, není znakem jejich nadměrné kazivosti, jak by se mohlo zdát. Jejich spolehlivost není o nic menší než je tomu u jiných významných značek notebooků. Příčinou této milné představy je právě nejvyšší počet prodaných kusů v žebříčcích prodejnosti v mnoha zemích.

Náhradní díly na notebooky MSI prodává řada prodejců, ne vždy se však jedná o originální díly od tohoto výrobce. Na značce MSI se přiživuje mnoho zejména asijských výrobců, kteří vyrábějí náhradní díly pro notebooky MSI jako nekvalitní kopie dílů originálních. Díky levné výrobě na starých nepřesných strojích však vyrábějí často zmetky, které po namontování do notebooku MSI namísto dílu originálního způsobují mnohé problémy, od nelícujících plastů, přes špatně zobrazující displeje, až po úplnou nefunkčnost notebooku nebo do konce mohou způsobit jeho nevratné poškození.

Proto doporučujeme nakupovat náhradní díly na notebooky MSI pouze u prověřených prodejců, kteří se od dovozu falsifikátů distancují a záleží jim na dobrém vztahu se zákazníkem.

 

Proč nakupovat náhradní díly pro notebooky MSI u nás

Náhradní díly do notebooků MSI , které nabízíme v našem internetovém obchodě, nakupujeme z prověřených zdrojů a ručíme za jejich funkčnost zákazníkům. Tyto originální náhradní díly MSI montujeme do notebooků našim zákazníkům v rámci oprav notebooků MSI.

Náhradní díly na notebooky MSI

 

Servis notebooků MSI

Nevíte si rady s opravou notebooku MSI ? Náš MSI servis pomůže

Jestliže si nejste jistí, který náhradní díl máte pro Váš notebook MSI objednat, anebo jste již nový náhradní díl pro Váš notebook MSI obdrželi, ale notebook s ním přesto nefunguje, případně jsou s jeho provozem potíže, obraťte se na náš servis notebooků MSI. Naši servisní technici bezpečně zjistí, zda je příčina závady ve vyměném náhradním dílu anebo jinde v notebooku a nabídne Vám podmínky opravy notebooku MSI.

Jak probíhá servis notebooku MSI

  1. Pro Váš notebook MSI si přijedeme, podrobíme jej odborné diagnostice a odhalíme příčinu problému.
  2. Navrhneme Vám řešení – obdržíte od nás cenovou nabídku na opravu notebooku MSI.
  3. Zvážíte, zda se Vám vyplatí opravu notebooku MSI realizovat a dáte nám Vaše rozhodnutí na vědomí.
  4. Opravu notebooku MSI v případě kladného rozhodnutí dokončíme a notebook dobře otestujeme.
  5. Notebook MSI Vám doručíme na dobírku spolu s dokladem o zaplacení a servisním výkazem.
  6. V případě, že by se problém s notebookem MSI opakoval, v rámci záruky jej zdarma opravíme.

Objednat servis notebooku MSI